Nowy Partner Oławskiej Karty Dużej Rodziny oraz Oławskiej Karty Seniora

e9d16cf500083d4939e9Partnerem Oławskiej Karty Dużej Rodziny oraz Oławskiej Karty Seniora została Barbara Wiszniewska prowadząca Firmę Handlowo-Usługową „ETO” z siedzibą w Oławie, przy Placu Zamkowym 22/5.

Posiadacze Oławskiej Karty Dużej Rodziny oraz Oławskiej Karty Seniora będą mogli skorzystać 10% zniżki na językowe kursy grupowe (grupa min. 4 osobowa) w Szkole Językowej „ETO” w Oławie, przy ulicy Brzeskiej 19.

Udostępnij
FaceBook

Nowy okres świadczeniowy 500+

Od 1 sierpnia będzie można składać wnioski o 500+ na nowy okres świadczeniowy. W przypadku wcześniejszego złożenia wniosku na nowy okres świadczeniowy zostanie wydane postanowienie o odmowie wszczęcia postępowania. Prawo do wsparcia w ramach rządowego programu „Rodzina 500 +” jest ustalane na okres roku – od 1 października danego roku do 30 września kolejnego roku.
Korzystanie ze wsparcia w ramach programu „Rodzina 500+” w nowym okresie świadczeniowym wymaga złożenia wniosku. Dotyczy to rodzin uczestniczących w programie, jak i tych, które zamierzają dopiero do niego dołączyć.

Więcej informacji tutaj.

Udostępnij
FaceBook

Ostrzeżenie meteorologiczne

Miejski Zespół Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Oławie, wspólnie z Instytutem Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, ostrzega przed możliwością wystąpienia burz z intensywnymi opadami deszczu, lokalnie deszczu z gradem, oraz silnym porywistym wiatrem w dniach 20 – 22.07.2017 r.

Udostępnij
FaceBook

Informacja o planowanym wyłączeniu prądu

Miejski Zespół Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Oławie, informuje o planowanym wyłączeniu energii elektrycznej w dniu 20.07.2017 r., na ul. Dzierżonia od nr 1 do 34 oraz na ul. Zielnej od nr 1 do 24  oraz na ulicach przyległych, w godzinach 07.00-16.00.

Udostępnij
FaceBook

Karta Dużej Rodziny

1OKDR

Karta Seniora

Karta Seniora Przód

Rodzina 500+

rodzina 500

Galeria

Wirtualny spacer

Kamera on-line

Kamera mini

Nagrody i Sukcesy

PucharUM

Informator SMS

Samorządowy informator SMS

Informacja i bezpieczeństwo
Informator SMS

Portal mapowy

Portal mapowy

Cmentarze

CMENTARZE

70 LAT

000 BANERLogo 70 lat