Planowe wyłączenie prądu

Miejski Zespół Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Oławie, informuje o planowanym wyłączeniu prądu w dniu 27.02.2017 r., w Oławie na ul. Cedrowej nr 26; 28; 30; 32; 34; 36; 38; 40; w godzinach 07.00 – 16.00.

Udostępnij
FaceBook

Dyżur przedstawicieli ZUS i Urzędu Skarbowego

zus fotoInformujemy, iż nie odbędzie się planowany na 24 lutego dyżur przedstawicieli ZUS i Urzędu Skarbowego.          
Kolejny zaplanowany jest na 31 marca 2017 r.
Zainteresowani przedsiębiorcy będą mogli uzyskać porady w godzinach od 9 do 12, w pokoju nr 13 (I piętro, obok sekretariatu), w Urzędzie Miejskim w Oławie. Zapraszamy.

 

Udostępnij
FaceBook

Przejazd kolejowy zamknięty

Czasowa zmiana organizacji ruchu.

4. rys.2 Plan objazdu

W okresie od 24.02 do 11.03.2017 r. nastąpi zamknięcie przejazdu kolejowego na drodze wojewódzkiej nr 396 przy ul. Wiejskiej (wjazd do Oławy od Strzelina i autostrady A4) Zamknięcie ruchu kołowego związane jest z remontem nawierzchni drogowej i torowej przejazdu kolejowego (realizowanej przez PKP) oraz dokończeniem budowy ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż ul. Nowy Otok, który miasto wybudowało w zeszłym roku.


W związku z planowanym zamknięciem przejazdu kolejowego Urząd Miejski w Oławie informuje, że zmianie ulegnie rozkład jazdy komunikacji miejskiej autobusów obsługujących osiedle Nowy Otok. Szczegółowe rozkłady jazdy znajdziecie Państwo na stronach internetowych Urzędu Miejskiego w Oławie i Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej PKS S.A. w Oławie oraz na przystankach autobusowych w Nowym Otoku i w autobusach komunikacji miejskiej.

Udostępnij
FaceBook

Karta Dużej Rodziny

1OKDR

Karta Seniora

Karta Seniora Przód

Rodzina 500+

rodzina 500

Galeria

Wirtualny spacer

Kamera on-line

Kamera mini

Nagrody i Sukcesy

PucharUM

Informator SMS

Samorządowy informator SMS

Informacja i bezpieczeństwo
Informator SMS

Portal mapowy

Portal mapowy

Cmentarze

CMENTARZE

70 LAT

000 BANERLogo 70 lat