Zawody e-sport w Oławie

Supergame wwwMiasto Oława, Gmina Oława oraz SUPER GAME e-sport zapraszają na NTT System Quersus Puchar Polski oraz LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie w Oławie. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Oławy Tomasz Frischmann oraz wójt Gminy Oława Jan Kownacki.

Czekają na Was niesamowite emocje przygotowane przez SUPER GAME e-sport, na które zapraszamy wszystkich fanów e-sportu. Sprawdź swoje umiejętności i zostań mistrzem w e-sporcie! Niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności w pojedynkach jeden na jednego.
Czeka na Was turniej drużynowy Counter-Strike: Global Offensive oraz turnieje indywidualne. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody oraz puchary. Doskonała okazja zagrania na najnowocześniejszym, superszybkim gamingowym sprzęcie firmy NTT System. Natomiast gracze, którym zależy na płynnej grze, z pewnością docenią rewelacyjnej jakości monitory 144 Hz firmy LG oraz superszybki Internet od firmy MOICO.

Miejsce imprezy:
Hala Sportowa Oławskiego Centrum Kultury Fizycznej
ul. Sportowa 1

Data:
24-26 listopada 2017

Gry:
• Counter Strike: Global Offensive - 5 vs 5
• Counter Strike: Global Offensive - 1 vs 1
• FIFA 18 - 1 vs 1

Więcej informacji na fanpage'u facebook.com/supergameesport oraz sgesport.com!

Sponsorzy: NTT System, NTT Game, HIRO, Quersus, LG Polska, iXXL Studio Reklamy, Power Game E-SportDrink, Jerseys Clinic, iDrukarnia.pl oraz Pukawka.pl.
Superszybki Internet dostarcza firma MOICO