Dni Koguta 2017

Teperfectgoroczne Dni Koguta odbędą się w dniach 17 - 18 czerwca na terenach zielonych "Miasteczka". Już dzisiaj przedstawiamy program artystyczny i zapraszamy na obchody święta naszego miasta:

17 czerwca
• Majka Jeżowska godz. 17.00 - blok muzyczny dla dzieci
W roku bieżącym część programu artystycznego dedykowana jest najmłodszym mieszkańcom. Ze specjalnym programem muzycznym wystąpi Majka Jeżowska. Artystka od wielu lat zajmuje się komponowaniem i wykonywaniem piosenek skierowanych do dzieci i niezmiennie pozostaje najlepsza w repertuarze muzycznym dla najmłodszych. W 1984 wykorzystała tekst Agnieszki Osieckiej "A ja wolę moją mamę", do którego skomponowała muzykę i nagrała piosenkę pod tym samym tytułem, która zyskała dużą popularność, a artystkę skłoniła do wydania płyty z przebojami dla dzieci. Od tamtego czasu kolejne pokolenia uczą się i bawią przy utworach Majki Jeżowskiej. Specjalnie dla nich 17 czerwca Majka Jeżowska wystąpi na Miasteczku podczas I.Dnia Święta Miasta.

• The Dumplings godz. 19:30 - polski duet muzyczny, wykonujący muzykę electropop. Początkowo zdobył popularność, jako fenomen internetowy, publikując swoją twórczość na kanale YouTube. W 2014 zespół wydał swój debiutancki album No Bad Days, który miał swoją premierę 13 maja i został nagrodzony Fryderykiem za fonograficzny debiut roku.

• Natalia Nykiel godz. 21:00 - wokalistka, autorka tekstów, muzyk. Mocnym krokiem weszła na muzyczny rynek. Jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty została okrzyknięta przez dziennikarzy najbardziej intrygującym i wyczekiwanym debiutem 2014 roku.

18 czerwca

• VI Oławski Zlot Pojazdów Zabytkowych - Oławski Zlot Zabytkowych Pojazdów wpisał się już na stałe w kalendarz corocznych oławskich imprez. Zapraszamy na VI edycję tego wydarzenia.

• Kabaret Neo-Nówka godz. 18:30 - polski kabaret, założony w 2000 przez grupę wrocławskich studentów. Przez pierwsze kilka miesięcy działalności funkcjonował pod nazwą To-Niemy. Kabaret porusza głównie tematy społeczne i polityczne. 18 czerwca Neonówka wystąpi wraz z zespołem "Żarówki"

• Perfect godz. 21:00 - polski zespół rockowy, założony w 1977 roku. Największą popularnością cieszył się do rozwiązania w 1983 roku. Z tego okresu pochodzą największe przeboje grupy: Nie płacz Ewka, Chcemy być sobą, Ale wkoło jest wesoło, Niewiele ci mogę dać, Autobiografia. W 1993 roku zespół reaktywował muzyczną działalność i występuje do dziś.

Film promocyjny: https://www.youtube.com/watch?v=7yXOM8jbu3Q

Udostępnij
FaceBook

Karta Dużej Rodziny

1OKDR

Karta Seniora

Karta Seniora Przód

Rodzina 500+

rodzina 500

Galeria

Wirtualny spacer

Kamera on-line

Kamera mini

Nagrody i Sukcesy

PucharUM

Informator SMS

Samorządowy informator SMS

Informacja i bezpieczeństwo
Informator SMS

Portal mapowy

Portal mapowy

Cmentarze

CMENTARZE

70 LAT

000 BANERLogo 70 lat