Fotografia w pudełku

Oławskie Centrum Rozwoju Społecznego (OCRS) oraz Nastogadka.eu (nieformalna grupa młodych ludzi tworzących stronę internetową www.nastogadka.eu) pod patronatem Urzędu Miejskiego w Oławie, organizują pierwsze otwarte spotkanie i warsztaty dla osób pasjonujących się fotografią. Warsztaty odbędą się 24 lutego o godzinie 14 w siedzibie OCRS przy ul. 3 Maja 18i/u w Oławie
Warsztaty są niepowtarzalną okazją poznania się ludzi o tych samych zainteresowaniach. W czasie ich trwania będzie można poznać nowe trendy, zrobić zdjęcia w zaaranżowanym studio fotograficznym, obejrzeć sprzęt fotograficzny oraz porozmawiać o fotografii.
Uczestnicy warsztatów poznają nowości przydatne w prowadzeniu bloga, fanpage, vloga czy po prostu rozwiną zainteresowania. Trochę nowinek technicznych, porad i niezliczona ilość doświadczeń, to wszystko, sprawi że obecności osób zainteresowanych zamieni OCRS w STREFĘ SPOTKAŃ LUDZI Z PASJĄ!
Serdecznie zapraszamy! Przyjdźcie by wspólnie bawić się i uczyć! Spotkanie dla wszystkich – bez ograniczeń wiekowych. Mile widziana każda osoba. Ps. Możecie przynieść swój sprzęt i pokazać jego możliwości.
http://ocrs.pl/aktualnosci/fotografia-w-pudelku-zapraszamy/

foto pudełko

Udostępnij
FaceBook

Karta Dużej Rodziny

1OKDR

Karta Seniora

Karta Seniora Przód

Rodzina 500+

rodzina 500

Galeria

Wirtualny spacer

Kamera on-line

Kamera mini

Nagrody i Sukcesy

PucharUM

Informator SMS

Samorządowy informator SMS

Informacja i bezpieczeństwo
Informator SMS

Portal mapowy

Portal mapowy

Cmentarze

CMENTARZE

70 LAT

000 BANERLogo 70 lat