Konsultacje projektu Lokalnego Programu Rewitalizacji

Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych projektu Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Oława na lata 2016-2023 poprzez zgłoszenie uwag i opinii. Konsultacje odbędą się w dniach od 07.10.2016 r. do 14.10.2016 r. Projekt Lokalnego Programu Rewitalizacji wraz z formularzem uwag i opinii znajduje się w załączeniu niniejszej wiadomości, a także na profilu facebookowym „Rewitalizacja w Oławie”. Ponadto jest dostępny w formie papierowej w Urzędzie Miejskim w Oławie przy Pl. Zamkowym 15 (Parter – Punkt Podawczy) oraz Rynek 1 (Ratusz, Wydział Funduszy Europejskich, I piętro, pokój nr 126).

Uwagi i opinie można zgłaszać poprzez:
- wypełnienie formularza wersji „.doc”, a następnie wysłanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.,
- wypełnienie formularza w wersji papierowej i złożenie osobiście w Urzędzie Miejskim w Oławie (Pl. Zamkowym 15, parter – Punkt Podawczy)  lub pocztą na adres: Urząd Miejski w Oławie, Pl. Zamkowy 15, 55-200 Oława.


W ramach konsultacji społecznych w dniu 13.10.2016 r. (czwartek) zostanie także uruchomiony Terenowy Punkt Konsultacyjny w przestrzeni Rynku, gdzie będzie można zapoznać się z projektem Lokalnego Programu Rewitalizacji, a pracownicy Urzędu Miejskiego pomogą w wypełnianiu formularza uwag i opinii. Ewentualne zapytania w sprawie konsultacji społecznych można kierować telefonicznie pod nr. 071-301-10-13 lub drogą elektroniczną na adres: rewitalizacja.um.olawa.pl
Wyniki konsultacji zostaną udostępnione niezwłocznie po ich zakończeniu na niniejszej stronie internetowej oraz na profilu facebookowym „Rewitalizacja w Oławie”.

logotypy2

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego
Pomoc Techniczna na lata 2014-2020

Załączniki:
PlikOpisWielkość pliku
Pobierz ten plik (Formularz uwag i opinii do LPR.doc)Formularz uwag i opinii do LPRFormularz uwag i opinii do LPR61 kB
Pobierz ten plik (Projekt LPR Oława.pdf)Projekt LPR OławaProjekt LPR Oława11667 kB
Udostępnij
FaceBook

Karta Dużej Rodziny

1OKDR

Karta Seniora

Karta Seniora Przód

Rodzina 500+

rodzina 500

Galeria

Wirtualny spacer

Kamera on-line

Kamera mini

Nagrody i Sukcesy

PucharUM

Informator SMS

Samorządowy informator SMS

Informacja i bezpieczeństwo
Informator SMS

Portal mapowy

Portal mapowy

Cmentarze

CMENTARZE

70 LAT

000 BANERLogo 70 lat