Dziś jest 1 Sierpnia 2014, imieniny obchodzą: Nadia, Justyna, Piotr
bip   facebook

Linki

termy logo

OK - logo

LOGO KORONKA

Sleza logo

baner POIG

Akty prawne

Dziennik ustaw

monitorpolski

dziennik urzędowy

Newsletter

Aktualne wydarzenia i wiadomości na stronach serwisu Oławskiego.

Newsletter


Program współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2015 rok

Burmistrz Miasta Oława przedstawia do konsultacji społecznych projekt Programu współpracy Gminy Miasto Oława z organizacjami pozarządowymi na 2015 rok.
Program dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej, zakładka Zarządzenia/2014, na stronie internetowej Urzędu Miejskiego www.um.olawa.pl, zakładka Aktualności, oraz w wersji drukowanej w Gminnym Centrum Informacji, parter Urzędu Miejskiego, pl. Zamkowy 15.
Konsultacje przeprowadzone zostaną w terminie od dnia 6 sierpnia 2014r. do dnia 28 sierpnia 2014 r.poprzez wyrażenie opinii wysyłanej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .
Warunkiem udziału w konsultacjach organizacji pozarządowej jest podanie nazwy organizacji, osób uprawnionych do reprezentowania, danych rejestrowych oraz imienia i nazwiska osoby wypowiadającej się w imieniu organizacji.
Wyniki konsultacji ujęte będą w uzasadnieniu uchwały, będącej przedmiotem konsultacji, oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Burmistrz Miasta Oława
Franciszek Październik

Załączniki:
PlikOpisWielkość pliku
Pobierz ten plik (PROGRAM WSPÓŁPRACY.pdf)PROGRAM WSPÓŁPRACY.pdf 148 kB
Udostępnij
FaceBook

Wirtualny cmentarz

cmentarz wirtualnyNa zlecenie Urzędu Miejskiego opracowano elektroniczną mapę obu cmentarzy komunalnych (ul. Ofiar Katynia i ul. Zwierzyniecka), wraz z cmentarzem wojennym, oraz bazę danych osób pochowanych na tych cmentarzach. Już teraz można odszukać groby bliskich, krewnych czy znajomych, wchodząc bezpośrednio na stronę http://www.polski-cmentarz.pl/olawamiasto/ lub na stronę Urzędu Miejskiego (strona główna).

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

Wpłaty w BS

Z powodu urlopu personelu kasa Urzędu Miejskiego będzie nieczynna od 28 lipca do 22 sierpnia 2014 r.
Bez ponoszenia dodatkowych kosztów można dokonywać wpłat w Banku Spółdzielczym, na konto Urzędu Miejskiego: 49 9585 0007 0010 0016 7716 0028.

Udostępnij
FaceBook

„Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu mieszkańców Oławy e-integracja”

ogoszenie pasek

 

 

 

 

 

 

 

INFORMACJA O PROJEKCIE
Gmina Miasto Oława
ogłasza uzupełniający nabór uczestników do projektu
„Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu mieszkańców Oławy e-integracja"

1. Opis projektu:
Projekt adresowany jest do osób niepełnosprawnych z miasta Oława, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym bądź orzeczenie równoważne.
W ramach uzupełniającej rekrutacji 13 gospodarstw domowych, z których pochodzą uczestnicy projektu otrzymają sprzęt komputerowy wraz z opieką serwisową oraz z darmowym dostępem do Internetu przez okres realizacji projektu, tj. 6 miesięcy oraz 5 lat po jego zakończeniu. Uczestnicy projektu wezmą udział w szkoleniu z zakresu obsługi komputera oraz korzystania z Internetu.

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

Bezpłatny kurs języka angielskiego dla mieszkańców powiatu oławskiego

Firma Consultor Sp. z o.o. zaprasza osoby w wieku 18-64 lata z wykształceniem maksymalnie średnim, zamieszkujące na terenie powiatu oławskiego do udziału w projekcie „Kurs języka angielskiego z certyfikatem TELC-Twoja szansa na podniesienie kwalifikacji zawodowych" współfinansowanym ze środków EFS. W ramach projektu oferowany jest bezpłatny kurs z języka angielskiego na poziomie A (od podstaw) – łącznie 240 godzin, kończący się egzaminem umożliwiającym zdobycie certyfikatu TELC. Zajęcia odbywać się będą w Oławie, średnio 2 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych. Szczegóły pod nr tel. 71/343-97-09, 883 365 884, 500 026 596, oraz na www.angielski.consultor.pl

Udostępnij
FaceBook

Galeria

Wirtualny spacer

Kamera on-line

Kamera mini

Portal mapowy

Portal mapowy

Cmentarze

CMENTARZE

Informator SMS

Samorządowy informator SMS

Informacja i bezpieczeństwo
Informator SMS