Linki

pełnomocnik ds. osób niepełnosprawnych

images

    img46

       logo kolor pelna nazwa pl

Logo20KDR
  

termy logo

centrum sztuki

LOGO KORONKA

logo-epk

Harmonogram

Sleza logo

baner POIG

Akty prawne

Dziennik ustaw

monitorpolski

dziennik urzędowy

Newsletter

Aktualne wydarzenia i wiadomości na stronach serwisu Oławskiego.

Newsletter


Wystawa filatelistyczna

Wystawa FZapraszamy na Krajową Wystawę Filatelistyczną Dolny Śląsk - Oława - Wrocław Europejska Stolica Kultury - 2016. Honory Protektorat nad Wystawą objął burmistrz Tomasz Frischmann, który podczas zamknięcia (29 października, godz. 12.00) osobiście wręczy Grand Prix zwycięzcy konkursu filatelistycznego! Otwarcie Wystawy - 26 października o godzinie 13.00 w Ośrodku Kultury (ul. 11 Listopada).

Udostępnij
FaceBook

Bieg Serduszek

Bieg SW sobotę na oławskim stadionie odbył się charytatywny „Bieg Serduszek”. Ideą imprezy była zbiórka pieniędzy dla chorych dzieci. Główny sponsor - Bank Spółdzielczy w Oławie, zadeklarował przekazać 2 zł za każde przebiegnięte przez uczestników imprezy okrążenie. W pierwszym honorowym biegu wystartowali zastępca burmistrza Małgorzata Pasierbowicz i prezes Banku Spółdzielczego Bartosz Sobiesiak. Wkrótce po rozpoczęciu na bieżni można było zobaczyć setki osób. Akcja trwała do godziny 21.30. Na szczytny cel udało się zebrać 50 000 zł! Pomysłodawcą imprezy była Elżbieta Wojdyła, a głównym organizatorem stowarzyszenie „Zawsze Kobieta”, Urząd Miejski w Oławie oraz Oławskie Centrum Kultury Fizycznej.
Więcej zdjęć na naszym profilu na portalu facebook.

Udostępnij
FaceBook

Planowe wyłączenia prądu

Planowe wyłączenia prądu!

W dniu 26.10.2016 r. od godz. 07:00 do godz. 15:00, Oława: ul. Broniewskiego od nr 1 do 9, ul. Nowoosadnicza 17.

W dniu 26.10.2016 r. od godz. 07:00 do godz. 16:00, Oława: ul. Rubinowa 36,38,43 oraz zabudowa w obrębie dz. nr 24/8.

Udostępnij
FaceBook

VIII Oławskie Pola Nadziei

P1180612 kopiaW Sali Rycerskiej Urzędu Miejskiego w Oławie odbyła się dzisiaj inauguracja VIII Oławskich Pól Nadziei. Tegoroczna akcja pomocy, którą prowadzą pracownicy i wolontariusze Hospicjum Domowego Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Oławie przebiega pod hasłem „Dopóki nadzieja, trwa życie”. Udział w inauguracji wzięła młodzież nie tylko z Oławy, ale także z innych miejscowości naszego powiatu. Władze miasta Oława reprezentowała sekretarz Lilla Rzadkowska. Po uroczystym powitaniu zgromadzonych w Sali Rycerskiej gości, przedstawiono plan pracy i działań na najbliższe miesiące. Następnie młodzież z Gimnazjum nr 3 w Oławie zaprezentowała muzyczno-poetycki występ artystyczny. Po zakończeniu części inauguracyjnej uczestnicy spotkania przeszli na Skwer im. Św. Jana Pawła II. Tutaj, na przygotowanym klombie posadzili cebule żonkili, które rozkwitną na wiosnę jako symbol nadziei i życia.

Zdjęcia z tego wydarzenia obejrzeć można na naszym profilu FB

Udostępnij
FaceBook

Obwieszczenie i Decyzja Marszałka Województwa Dolnośląskiego

Urząd Miejski w Oławie podaje do publicznej wiadomości OBWIESZCZENIE i DECYZJĘ Marszałka Województwa Wrocławskiego w sprawie wydania pozwolenia wodnoprawnego dla Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. z/s w Warszawie, na odbudowę rowów  oraz drenażu melioracyjnego na terenie miasta i gminy Oława, Gminy Czernica oraz Gminy Długołęka, w ramach realizacji inwestycji pn.: "Budowa gazociągu Zdzieszowice - Wrocław (...) wraz z obiektami towarzyszącymi i infrastrukturą niezbędną do jego obsługi (...)".

Załączniki:
PlikOpisWielkość pliku
Pobierz ten plik (OBWIESZCZENIE marszałka.pdf)OBWIESZCZENIE marszałka.pdf 418 kB
Pobierz ten plik (SPWEC30816102015240.pdf)SPWEC30816102015240.pdf 2954 kB
Udostępnij
FaceBook

Karta Dużej Rodziny

1OKDR

Karta Seniora

Karta Seniora Przód

Rodzina 500+

rodzina 500

Galeria

Wirtualny spacer

Kamera on-line

Kamera mini

Nagrody i Sukcesy

PucharUM

Informator SMS

Samorządowy informator SMS

Informacja i bezpieczeństwo
Informator SMS

Portal mapowy

Portal mapowy

Cmentarze

CMENTARZE

70 LAT

000 BANERLogo 70 lat