Linki

touristnavi com logo

termy logo

centrum sztuki

LOGO KORONKA

logo-epk

Harmonogram

Sleza logo

baner POIG

Akty prawne

Dziennik ustaw

monitorpolski

dziennik urzędowy

Newsletter

Aktualne wydarzenia i wiadomości na stronach serwisu Oławskiego.

Newsletter


Ostrzeżenie meteorologiczne

Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu ostrzega przed silnym wiatrem o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h, w porywach do 100 km/h, początkowo z południa, później z zachodu. Najsilniejsze porywy wiatru (100 km/h) prognozowane są późnym popołudniem 31.03 i początkowo w nocy 31.03/01.04 oraz ponownie w godzinach południowych 01.04.

Udostępnij
FaceBook

"NIE dla Niskiej Emisji"

Opiekunowie oraz uczniowie klas czwartych i piątych Szkoły Podstawowej Nr 1 im. B. Chrobrego w Oławie wzięli udział w ogólnopolskim projekcie pn. „Nie dla Niskiej Emisji – czyli czy wiesz czym oddychasz?". W ramach projektu zorganizowali w dniu 30 marca 2015 r. przemarsz wokół oławskiego Rynku z transparentami, ulotkami, wznosząc okrzyki i hasła proekologiczne.

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

Komunikat Urzędu Miejskiego w Oławie

Uprzejmie informujemy, że w  dniu 3 kwietnia 2015 r. (Wielki Piątek) kasa Urzędu Miejskiego będzie czynna w godzinach 8:00 - 11:30. Urząd Miejski będzie czynny do godziny 12:00.

Udostępnij
FaceBook

Ostrzeżenie meteorologiczne

Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu ostrzega przed silnym wiatrem o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h, z zachodu.
Ważność komunikatu: od godz. 05:45 dnia 30.03.2015 do godz. 22:00 dnia 30.03.2015

Udostępnij
FaceBook

Oławski Jarmark Wielkanocny

W ostatni weekend tj. 28 i 29 marca na oławskim Rynku odbył się Jarmark Wielkanocny. Tym razem uczestniczyło w nim ponad 100 wystawców z Polski i zagranicy: Litwy, Rumunii, Czech, Niemiec, Włoch i Francji.
Pomimo niesprzyjającej momentami pogody, mieszkańcy i przyjezdni goście licznie odwiedzali barwne i bogato zastawione stoiska. Wystawcy oferowali świąteczne ozdoby, stroiki, pisanki, rękodzieła, a największym zainteresowaniem cieszyły się swojskie wędliny, sery, słodkie wypieki, pieczywo na zakwasie, miody i nalewki.

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

Galeria

Nagrody i Sukcesy

PucharUM

Wirtualny spacer

Kamera on-line

Kamera mini

Portal mapowy

Portal mapowy

Cmentarze

CMENTARZE

Informator SMS

Samorządowy informator SMS

Informacja i bezpieczeństwo
Informator SMS