Linki

    logo kolor pelna nazwa pl

Logo20KDR

touristnavi com logo

termy logo

centrum sztuki

LOGO KORONKA

logo-epk

Harmonogram

Sleza logo

baner POIG

Akty prawne

Dziennik ustaw

monitorpolski

dziennik urzędowy

Newsletter

Aktualne wydarzenia i wiadomości na stronach serwisu Oławskiego.

Newsletter


Planowe wyłączenia prądu

W dniu 19.10.2015 r. od godz. 07:00 do godz. 11:00, Oława: ul. 3-Maja nr 65, firma ROTEX oraz dz. nr 5/1 - Przepompownia ZWiK Oława.

Udostępnij
FaceBook

Planowe wyłaczenia prądu

W dniu 19.10.2015 r. od godz. 07:00 do godz. 11:00, Oława: ul. 3-Maja nr 65, firma ROTEX oraz dz. nr 5/1 - Przepompownia ZWiK Oława.

Udostępnij
FaceBook

„TATO" Spektakl Teatru Bagatela z Krakowa

Plakat Teatru Bagatela„TATO" Spektakl Teatru Bagatela z Krakowa

26 października godz. 18:00, OWE ODRA ul. Młyńska 3, bilety: 20 zł

Spektakl „Tato" w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej ukazuje trudne sytuacje rodzinne: ojciec i syn w „śmiertelnym zwarciu". Dorosnąć, znaczy zrozumieć i wybaczyć, i takiego zrozumienia i wybaczenia dla swojego ojca szuka Franio. Na naszych oczach jeszcze raz przemierza kraina dzieciństwa, przygląda się swoim smutkom, strachom, żalom. Sprawdza, co dał mu ojciec. Jakimi emocjami karmił go podczas wieczornych kolacji albo poważnych męskich rozmów. Małgorzata Bogajewska z rodzinnego piekiełka czyni gorzką komedię. Za pomocą krótkich, niemal filmowych scenek, prezentuje życie Frania od jego narodzin aż po śmierć ojca. Każdy aktor jest członkiem orkiestry grającej na scenie na żywo muzykę do śpiewanych przez Mamusię Magdę „evergreenów". „Tato leży na marach. Ale przykrywa go nie śmiertelny całun, tylko... wiolonczela.

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

Komunikat

Urząd Miejski w Oławie informuje, że w dniach 13-16 października 2015 r. w ramach ćwiczeń RENEGADE-SAREX, w których wezmą udział Siły Zbrojne RP i administracja publiczna,mogą zostać uruchomione syreny alarmowe i wyemitowane sygnały “ogłoszenie alarmu” – 3 min. dźwięk modulowany oraz  “odwołanie alarmu” – 3 min. dźwięk ciągły.

Udostępnij
FaceBook

Mecz charytatywny

mecz charytatywnyMecz charytatywny dla Grzegorza Galasińskiego i Natalki przebiegł w przyjaznej atmosferze i zakończył się wynikiem 2:0 dla Górnika Zabrze. Patronem Akcji był Burmistrz Oławy Tomasz Frischmann.
Bardzo się cieszymy, że choć trochę udało się pomóc! Jaka kwota została zebrana dowiemy się niebawem. Pieniądze liczone są przez pracowników Banku Spółdzielczego w Oławie.

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

70 LAT

000 BANERLogo 70 lat

 

Galeria

Wirtualny spacer

Nagrody i Sukcesy

PucharUM

Karta Dużej Rodziny

1OKDR

Kamera on-line

Kamera mini

Portal mapowy

Portal mapowy

Cmentarze

CMENTARZE

Informator SMS

Samorządowy informator SMS

Informacja i bezpieczeństwo
Informator SMS