Linki

    logo kolor pelna nazwa pl

Logo20KDR

touristnavi com logo

termy logo

centrum sztuki

LOGO KORONKA

logo-epk

Harmonogram

Sleza logo

baner POIG

Akty prawne

Dziennik ustaw

monitorpolski

dziennik urzędowy

Newsletter

Aktualne wydarzenia i wiadomości na stronach serwisu Oławskiego.

Newsletter


Koncert zespołu PUSTKI odwołany

Informujemy, że koncert zespołu PUSTKI planowany w dniu 23 listopada br. o godz. 19.00 w Ośrodku Współpracy Europejskiej ODRA w Oławie zostaje odwołany. Informacja o nowym terminie koncertu zostanie podana na początku roku 2016. Osoby, które dokonały zakupu biletów proszone są o kontakt z pracownikami kasy Centrum Sztuki w Oławie przy ul. Młyńskiej 3 w celu otrzymania zwrotu pieniędzy (71/735 15 75 wew. 11, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.). Za utrudnienia przepraszamy.
Centrum Sztuki w Oławie

Udostępnij
FaceBook

Nabór do pracy w komisji

Zapraszam członków oławskich organizacji pozarządowych do udziału w pracach komisji opiniującej oferty realizacji zadań publicznych z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.
Zgłoszenia mogą być wysyłane do 5 grudnia 2015, mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., dostarczane pocztą lub osobiście do Urzędu Miejskiego, Pl. Zamkowy 15, 55-200 Oława. W treści zgłoszenia proszę podać nazwę organizacji pozarządowej rekomendującej swojego przedstawiciela do prac w komisji, jego imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Zgłoszenie powinna podpisać osoba lub osoby uprawnione do reprezentowania organizacji pozarządowej.
Burmistrz Miasta Oława
Tomasz Frischmann

Udostępnij
FaceBook

70 LAT

000 BANERLogo 70 lat

 

Galeria

Wirtualny spacer

Nagrody i Sukcesy

PucharUM

Karta Dużej Rodziny

1OKDR

Kamera on-line

Kamera mini

Portal mapowy

Portal mapowy

Cmentarze

CMENTARZE

Informator SMS

Samorządowy informator SMS

Informacja i bezpieczeństwo
Informator SMS