Dziś jest 24 Października 2014, imieniny obchodzą: Ingi, Darii, Sambora
bip   facebook

Linki

termy logo

OK - logo

LOGO KORONKA

Sleza logo

baner POIG

Akty prawne

Dziennik ustaw

monitorpolski

dziennik urzędowy

Newsletter

Aktualne wydarzenia i wiadomości na stronach serwisu Oławskiego.

Newsletter


Akcja Światowe Archiwum Uśmiechu

14 listopada w Oławie o godz. 13:00 przed Szkołą Podstawową nr 8, w ramach Światowego Archiwum Uśmiechu odbędzie się akcja Uśmiech Przykrywa Chorobę, podczas której wraz ze sportowcami PRZEMYSŁAWEM SALETĄ i MARIANEM KASPRZYKIEM będziemy m.in. budować uśmiech. Zapraszamy ! Więcej na Facebooku Miasta Oława

Udostępnij
FaceBook

Festiwal Kobiecości w Oławie

IMG 5222Kolejny Festiwal Kobiecości w naszym mieście za nami. Rozpoczął go Marsz Różowej Wstążki, w którym wzięły udział przedstawicielki Stowarzyszenia Zawsze Kobieta, zaproszeni goście oraz młodzież z oławskich szkół. Przy akompaniamencie Orkiestry Dętej z Centrum Sztuki uczestnicy przemaszerowali ulicami Oławy niosąc transparenty z hasłami do walki z rakiem.

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

Akcja "Ratujemy i uczymy ratować"

ratujemyDzisiaj tj. 16 października z okazji „Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca"  odbyła się akcja "Ratujemy i uczymy ratować".
Akcję koordynowali harcerze ZHP Hufiec Oława – grupa ratownicza oraz osoby związane ze sztabem WOŚP w Oławie. Oławska młodzież przyłączyła się do bicia ogólnopolskiego rekordu w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

Modernizacja otwartego kąpieliska w Oławie

Oławskie otwarte kąpielisko istnieje od 1975 r. Obecnie planuje się przebudowę z rozbudową istniejącego basenu zewnętrznego wraz z towarzyszącą infrastrukturą. W holu „Term Jakuba" wystawiono do wglądu opracowane plansze koncepcyjne i makietę przestrzenną.

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

Galeria

Wirtualny spacer

Kamera on-line

Kamera mini

Portal mapowy

Portal mapowy

Cmentarze

CMENTARZE

Informator SMS

Samorządowy informator SMS

Informacja i bezpieczeństwo
Informator SMS