Linki

touristnavi com logo

termy logo

centrum sztuki

LOGO KORONKA

logo-epk

Sleza logo

baner POIG

Akty prawne

Dziennik ustaw

monitorpolski

dziennik urzędowy

Newsletter

Aktualne wydarzenia i wiadomości na stronach serwisu Oławskiego.

Newsletter


Ważne dla przedsiębiorców

Przedsiębiorcy, prowadzący detaliczną sprzedaż napojów alkoholowych, powinni złożyć do 31 stycznia pisemne oświadczenie o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w roku 2014. W tym dniu mija termin wpłacenia pierwszej raty lub całej należnej opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych. Wpłaty przyjmują:
• Kasa Urzędu Miejskiego: pn., wt., czw. 8.00-13.30, śr. 8.00-15.30, pt. 8.00-13.00
• Bank Spółdzielczy w Oławie, na konto Urzędu Miejskiego nr 49 9585 0007 0010 0016 7716 0028.
Wzór oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych jest dostępny na stronie www.um.olawa.pl, w zakładce Przedsiębiorczość/Vademecum Przedsiębiorcy/Formularze do pobrania, lub w Gminnym Centrum Informacji na parterze Urzędu Miejskiego w Oławie, pl. Zamkowy 15.

Udostępnij
FaceBook

Przekazanie radiowozu współfinansowanego przez Urząd Miejski w Oławie podczas Rocznej Odprawy Policjantów Komendy Powiatowej Policji

radiowz15 stycznia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyła się roczna odprawa podsumowująca wyniki pracy policjantów powiatu oławskiego policji za rok 2014. W odprawie uczestniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, insp. Zygmunt Skwierawski. Oprócz kierownictwa KPP w Oławie i licznej grupy policjantów w odprawie uczestniczyli zaproszeni goście – Sekretarz Miasta Oława Ewa Szczepanik oraz przedstawiciele władz samorządowych, sądu i prokuratury.

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

Ważne dla organizacji pozarządowych

dokumenty fotBurmistrz miasta Oława, 7 stycznia 2015r., ogłosił otwarty konkursu ofert na realizację zadania publicznego miasta Oława w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Oferty można składać do 28 stycznia 2015 roku, w Urzędzie Miejskim, pl. Zamkowy 15, 55-200 Oława. Szczegółowe informacje na temat konkursu zawarte są zarządzeniu Burmistrza miasta Oława nr 1/0050/2015 z dnia 7 stycznia 2015, zamieszczonym w BIP Urzędu Miejskiego, na stronie internetowej www.um.olawa.pl oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim.

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

Galeria

Wirtualny spacer

Kamera on-line

Kamera mini

Portal mapowy

Portal mapowy

Cmentarze

CMENTARZE

Informator SMS

Samorządowy informator SMS

Informacja i bezpieczeństwo
Informator SMS