Dziś jest 2 Września 2014, imieniny obchodzą: Iza, Stefan, Julian
bip   facebook

Linki

termy logo

OK - logo

LOGO KORONKA

Sleza logo

baner POIG

Akty prawne

Dziennik ustaw

monitorpolski

dziennik urzędowy

Newsletter

Aktualne wydarzenia i wiadomości na stronach serwisu Oławskiego.

Newsletter


Bezpłatne czipowanie psów

czipowanieW ramach „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta Oława na rok 2014" rozpoczynamy akcję bezpłatnego czipowania psów, których właściciele zamieszkują w Oławie.

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

Międzynarodowy Festiwal „Wratislavia Cantans" w Oławie

49 wrat Cant1Międzynarodowy Festiwal „Wratislavia Cantans" jest jednym z najważniejszych festiwali muzyki klasycznej w Europie. „Wratislavia Cantans", zorganizowana po raz pierwszy w 1966 roku przez Andrzeja Markowskiego jako festiwal oratoryjno-kantatowy, do dziś skupia się przede wszystkim na prezentowaniu piękna ludzkiego głosu.

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

Mecz charytatywny

W Oławie odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz Pana Grzegorza Galasińskiego, który piętnaście miesięcy temu przeszedł pierwszy w Polsce przeszczep twarzy. Od tamtej pory jest stale rehabilitowany. Postępy są ogromne, jednak to jeszcze nie koniec. Przed Panem Grzegorzem kolejne operacje i dalsza rehabilitacja. Zbiórka odbędzie się w czasie charytatywnego meczu drużyn WKS Śląsk Wrocław i MKS Oława - 6 września o godz. 16.00 na stadionie miejskim w Oławie.

mecz

Udostępnij
FaceBook

Kradzieże roślin

Po raz kolejny, ktoś ukradł nowe nasadzenia. Krzewy posadzone wzdłuż iglaków wiosną br., zdążyły się już dobrze zakorzenić i rozkrzewić. Niestety, nie jest to pojedynczy przypadek... Czy zatem nowe nasadzenia w naszym mieście mają sens, skoro nie mogą utrzymać się dłużej niż przez kilka miesięcy ???!

Udostępnij
FaceBook

Galeria

Wirtualny spacer

Kamera on-line

Kamera mini

Portal mapowy

Portal mapowy

Cmentarze

CMENTARZE

Informator SMS

Samorządowy informator SMS

Informacja i bezpieczeństwo
Informator SMS