Dziś jest 21 Grudnia 2014, imieniny obchodzą: Jan, Honorata, Tomasz
bip   facebook

Linki

touristnavi com logo

termy logo

centrum sztuki

LOGO KORONKA

logo-epk

Sleza logo

baner POIG

Akty prawne

Dziennik ustaw

monitorpolski

dziennik urzędowy

Newsletter

Aktualne wydarzenia i wiadomości na stronach serwisu Oławskiego.

Newsletter


Akcja "Czuj się bezpiecznie na drogach"

Kopia IMG 7507W dniu 19 grudnia na oławskim Rynku przy siedzibie Straży Miejskiej miała miejsce przedświąteczna akcja  pn.: "Czuj się bezpiecznie". Inicjatorem akcji było Radio HIT, a przeprowadzono ją przy współpracy z Wydziałem Profilaktyki Uzależnień, Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, z oławską Policją oraz Strażą Miejską.

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

Informacja Centrum Sztuki

Ccentrum sztukientrum Sztuki w Oławie informuje, że w dniach 24.12.2014r. oraz 31.12.2014r. Ośrodek Kultury i Ośrodek Współpracy Europejskiej ODRA są nieczynne. W dniach 29.12.2014r. oraz 30.12.2014r. instytucja funkcjonuje w stałych godzinach.

Udostępnij
FaceBook

Informacja ZWiK

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Oławie, serdecznie przeprasza wszystkich Klientów za niedogodności i utrudnienia w dostawie wody w okresie od 4 do 13 grudnia br. Powyższe było następstwem, przeprowadzanego w tych dniach przez Spółkę, płukania magistrali wodociągowej, dostarczającej wodę do całego miasta. Z uwagi na dużą ilość znajdujących się w niej osadów oraz ze względu na to, iż poprzednie takie płukanie miało miejsce 10 lat temu, zachodziło wysokie prawdopodobieństwo pogorszenia czystości wody. Prace prowadziliśmy w godzinach nocnych, od 22 do 6 nad ranem. Niestety podczas czyszczenia doszło do kilku awarii, które spowodowały, że brak czystości wody, a nawet zupełny jej brak, wystąpił także w godzinach rannych, czego skutki odczuliście Państwo. Dążąc do wyeliminowania takich zdarzeń wprowadzaliśmy na bieżąco modyfikacje programu czyszczenia, które spowodowały z jednej strony skrócenie czasu operacji w poszczególnych dniach, a z drugiej rozłożenie go na więcej dni. W ten sposób okres płukania wydłużył się do 13 grudnia.

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

Jarmark Bożonarodzeniowy Oberasbach 2014

10868026 850329324988227 9086828543675553628 nW dniach 5 – 7 grudnia delegacja z Oławy uczestniczyła w Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbył się w Oberasbach. Studentki naszego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przygotowały piękne ozdoby świąteczne oraz polskie przysmaki, które znalazły się na oławskim stoisku jarmarkowym. Do Oberasbach pojechały z nami także rękodzieła przygotowane przez dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka Państwa Maciążek oraz fundację „Krok Po Kroku".

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

Galeria

Wirtualny spacer

Kamera on-line

Kamera mini

Portal mapowy

Portal mapowy

Cmentarze

CMENTARZE

Informator SMS

Samorządowy informator SMS

Informacja i bezpieczeństwo
Informator SMS