Linki

pełnomocnik ds. osób niepełnosprawnych

images

    img46

       logo kolor pelna nazwa pl

Logo20KDR
  

termy logo

centrum sztuki

LOGO KORONKA

logo-epk

Harmonogram

Sleza logo

baner POIG

Akty prawne

Dziennik ustaw

monitorpolski

dziennik urzędowy

Newsletter

Aktualne wydarzenia i wiadomości na stronach serwisu Oławskiego.

Newsletter


OSTRZEŻENIE O BURZACH Z GRADEM

Na podstawie danych IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Miejski Zespół Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego, informuje o możliwości wystąpienia burz z gradem na terenie województwa dolnośląskiego. Ostrzeżenie obowiązuje dziś dn. 25.07. do dnia 27.07.2016 r.

Prawdopodobieństwo wystąpienia całości zjawiska: 85 procent.

Prosimy mieszkańców o zabezpieczenie wszystkich przedmiotów ruchomych znajdujących się na zewnątrz (balkony, ogródki, podwórka) oraz parkowanie samochodów w miejscach nienarażonych na spadające konary lub inne ruchome i ciężkie przedmioty, a na ulicach dostosowanie prędkości jazdy do warunków atmosferycznych.

Bezwzględnie nie szukajmy schronienia ani nie parkujmy samochodów pod drzewami, słupami i liniami energetycznymi oraz lekkimi konstrukcjami jak wiaty autobusowe.

Udostępnij
FaceBook

Światowe Dni Młodzieży

IMG 5176 kopiaZakończyli swój pobyt w Oławie uczestnicy Światowych Dni Młodzieży, których od czwartku gościliśmy w naszym mieście. Ponad 400 gości z Włoch, Hiszpanii, Rumunii i Niemiec wzięło udział w atrakcjach przygotowanych przez miasto wspólnie ze Sztabem działającym przy Parafii NMP Matki Pocieszenia. Wczorajsze niedzielne popołudnie spędzili na stadionie miejskim razem z mieszkańcami Oławy i rodzinami które ich przyjęły, gdzie wspólnie uczestniczyli w zabawach, grach i rywalizacjach sportowych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszego pikniku na urzędowym facebooku:

Niedzielna integracja

Zabawy i rywalizacje na stadionie

Prezentacje grup narodowościowych

Występy artystyczne towarzyszące piknikowi

Udostępnij
FaceBook

Oławskie Centrum Rozwoju Społecznego

ocrs w Copy CopyFunkcjonuje już strona Oławskiego Centrum Rozwoju Społecznego http://www.ocrs.pl. Jego
Jego koordynatorzy, tak rekomendują działalność OCRS:

Oławskie Centrum Rozwoju Społecznego zostało powołane w 2015 roku z inicjatywy aktywnych lokalnie organizacji pozarządowych oraz władz miasta.

W odrestaurowanych i przystosowanych do nowych zadań dawnych stajniach mieści się przestrzeń, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Celem działania Centrum jest wsparcie organizacji pozarządowych oraz osób, które chcą działać na rzecz Oławy i jej mieszkańców.

Jeśli zastanawiasz się, co mają do zaoferowania oławskie organizacje pozarządowe, masz pomysł na działanie lub chcesz założyć własne stowarzyszenie lub fundację, zapraszamy do nas! Chętnie podzielimy się wiedzą i doświadczeniem, podpowiemy jak ciekawie spędzić czas i co mają do zaoferowania współpracujące z nami organizacje.

Koordynatorem OCRS jest CET Platform, doświadczona organizacją będąca członkiem międzynarodowej sieci o tej samej nazwie.

Udostępnij
FaceBook

OSTRZEŻENIE O OPADACH DESZCZU I SILNYM WIETRZE

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu
ostrzega przed opadami deszczu i silnym wiatrem na terenie województwa dolnośląskiego, dnia 14.07.2016 do godz.23:00.
Od godz. 12:00 dnia 14.07.2016 do godz. 24:00 dnia 14.07.2016 r. prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, z porywami do 90 km/h, z południowego zachodu.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85%

Udostępnij
FaceBook

Karta Dużej Rodziny

1OKDR

Karta Seniora

Karta Seniora Przód

Rodzina 500+

rodzina 500

Galeria

Wirtualny spacer

Kamera on-line

Kamera mini

Nagrody i Sukcesy

PucharUM

Informator SMS

Samorządowy informator SMS

Informacja i bezpieczeństwo
Informator SMS

Portal mapowy

Portal mapowy

Cmentarze

CMENTARZE

70 LAT

000 BANERLogo 70 lat