Dziś jest 28 Lipca 2014, imieniny obchodzą: Wiktor, Innocenty, Aida

Dziennik ustaw

monitorpolski

dziennik urzędowy

Aktualne wydarzenia i wiadomości na stronach serwisu Oławskiego.

Mobilny PSZOK

mpszok foto315 maja, od godz. 12.00 do 18.00, na terenie parkingu pomiędzy ulicami: Rybacką i Chrobrego, obok boiska Szkoły Podstawowej nr 2 (wjazd od ul. Rybackiej i od ul. Młyńskiej,) będzie czynny Mobilny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (MPSZOK).
Mieszkańcy miasta, objęci systemem gospodarowania odpadami przez Związek Międzygminny Ślęza-Oława, mogą nieodpłatnie przekazać do MPSZOK odpady niebezpieczne, w tym: przeterminowane leki, zużyte baterie, farby, lakiery, rozpuszczalniki, środki ochrony roślin, aerozole, środki czyszczące, wywabiacze plam, środki do konserwacji drewna oraz opakowania po tych substancjach, a także lampy fluorescencyjne i akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, odpady rozbiórkowe, budowlane i wielkogabarytowe.

Mieszkańcy miasta, objęci systemem gospodarowania odpadami przez Związek Międzygminny Ślęza-Oława, mogą nieodpłatnie przekazać do MPSZOK odpady niebezpieczne, w tym: przeterminowane leki, zużyte baterie, farby, lakiery, rozpuszczalniki, środki ochrony roślin, aerozole, środki czyszczące, wywabiacze plam, środki do konserwacji drewna oraz opakowania po tych substancjach, a także lampy fluorescencyjne i akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, odpady rozbiórkowe, budowlane i wielkogabarytowe.